In de tuin van wilde ideëen groeien de mooiste designs

Henry Handsome

Henry Who?

Henry Handsome

Henry Handsome (2016) is een functionele dromer, een visuele verhalenverteller. Met een achtergrond in marketing, bedrijfskunde, concepting én visual design is hij een inspirator. Een alleskunner. Henry heeft een missie, het samenbrengen van strategie en design tot Clever Design.

Over Clever Design

The adventiorous life of Henry

Henry bevoer zeven zeeën van inspiratie. Zijn legacy is een rariteitenkabinet vol ideeën. Henry zelf is een tikje dromerig en lekker eigenzinnig. Een bijzondere vogel, maar wel één met smaak. Eigenlijk kun je niet om hem heen. En dat moet je ook niet willen, Henry is gewoon een mooie gast.

Bekijk onze cases

Welkom in de studio

Een verzameling vakidioten zonder grenzen

Wij werken multidisciplinair samen

Henry's multiple personalities

studio-team

Henry Handsome

Inspirator

hello@henryhandsome.nl
fanny-morrien

Fanny Morriën

Founder / Creative Director

fanny@henryhandsome.nl
roel-stevens

Roel Stevens

Founder / Strategic Director

roel@henryhandsome.nl
evita-zethof

Evita Zethof

Design / Animation

evita@henryhandsome.nl
andy-ketelaars

Andy Ketelaars

Development / Animation

andy@henryhandsome.nl
yvette-van-der-erf

Yvette van der Erf

Design / Interaction

yvette@henryhandsome.nl
julie-de-lange

Julie de Lange

Design

julie@henryhandsome.nl

Wij houden van grensoverschrijdend gedrag

Wij werken multidisciplinair samen

lisanne-de-ronden

Lisanne de Ronden

Projectmanagement

lisanne@henryhandsome.nl
marissa-regter

Marissa de Regter

HR / Finance

marissa@henryhandsome.nl
chazz-mannering

Chazz

Student Development

chazz@henryhandsome.nl
rianne-hoenderdos

Rianne

Student Design

rianne@henryhandsome.nl

Contact

hello@henryhandsome.nl

Bezoek de studio

Figeehal 2
Hendrik Figeeweg 1 (unit 15B)
2031BJ Haarlem

Route +3123 583 01 48