In de tuin van wilde ideëen groeien de mooiste designs

Henry Handsome

Henry Who?

Henry Handsome

Henry Handsome (2016) is een functionele dromer, een visuele verhalenverteller. Met een achtergrond in marketing, bedrijfskunde, concepting én visual design is hij een inspirator. Een alleskunner. Henry heeft een missie, het samenbrengen van strategie en design tot Clever Design.

Over Clever Design

The adventurous life of Henry

Henry bevoer zeven zeeën van inspiratie. Zijn legacy is een rariteitenkabinet vol ideeën. Henry zelf is een tikje dromerig en lekker eigenzinnig. Een bijzondere vogel, maar wel één met smaak. Eigenlijk kun je niet om hem heen. En dat moet je ook niet willen, Henry is gewoon een mooie gast.

Bekijk onze cases

Welkom in de studio

Een verzameling vakidioten zonder grenzen

Wij werken multidisciplinair samen

Henry's multiple personalities

henry-los

Henry Handsome

Inspirator

hello@henryhandsome.nl
fanny-los

Fanny Morriën

Founder / Creative Director

fanny@henryhandsome.nl
roel-los

Roel Stevens

Founder / Strategic Director

roel@henryhandsome.nl
andy-los

Andy Ketelaars

Development / Animation

andy@henryhandsome.nl
Carmen-uitgeknipt

Carmen D'Avino

Design / animation

carmen@henryhandsome.nl
yvette-los

Yvette van der Erf

Design / Interaction

yvette@henryhandsome.nl
julie-los

Julie de Lange

Design

julie@henryhandsome.nl

Wij houden van grensoverschrijdend gedrag

Wij werken multidisciplinair samen

Jeroen

Jeroen Witte

UX / design

jeroen@henryhandsome.nl
Dewi1

Dewi Verkooij

Design

dewi@henryhandsome.nl
lisanne-los

Lisanne de Ronden

Projectmanagement

lisanne@henryhandsome.nl
Milou

Milou van der Erf

Projectmanagement

milou@henryhandsome.nl
marissa-los

Marissa Regter

HR / Finance

marissa@henryhandsome.nl

Contact

hello@henryhandsome.nl

Bezoek de studio

Figeehal 2
Hendrik Figeeweg 1 (unit 18)
2031BJ Haarlem

Show me the way +3123 583 01 48